Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy w centrum Przeźmierowo - Oferty sprzedaży i najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Przeźmierowo,wielkopolskie

599 000 zł92 m² 6 518,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:584 m²

Polecam ofertę przestronnego domu do remontu, w zabudowie bliźniaczej, z pięknym ogrodem oraz dużą piwnicą. Dom mieści się w Przeźmierowie, spokojnej i cichej okolicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

580 000 zł107 m² 5 420,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:583 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej blisko parku, przeźmierowo. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z ogromnym potencjałem w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

2 190 000 zł305 m² 7 172,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:636 m²

Zapraszam do zakupu gustownie urządzonego domu w Przeźmierowie. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 636m2 oraz domu 305m2, z którego wydzielone jest ok 70m mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

22 000 zł305 m² 72,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:636 m²

Najmujący nie płaci prowizji! Zapraszam do wynajmu gustownie urządzonego domu w Przeźmierowie. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 636m2 oraz domu 305m2, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

950 000 zł350 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Trzykondygnacyjny dom ok 350 m2.+ domek 60m na biuro z miejscami parkingowymi na ok 10 samochodów na sprzedaż. W skład domu wchodzą: 1. piętro ok. 102m2 z balkonem 11m2: - salon 37m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Przeźmierowo,wielkopolskie

528 000 zł95 m² 5 557,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:989 m²

Na sprzedaż dom 95 m2 z dużą działką, baranowo pod Poznaniem Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 95 m2, położony w doskonałej lokalizacji, jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 350 000 zł218 m² 6 192,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:827 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący położony w ścisłym centrum Przeźmierowa, gmina Tarnowo Podgórne [ jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gmin w Polce]. Dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego z częścią usługowo - handlowo- biurową. Cały obiekt po kapitalnej przebudowie w roku 2019. Budynek docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 400 000 zł239 m² 5 857,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

459 000 zł99 m² 4 641,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam do dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Przeźmierowie na Osiedlu Ptasim. Budynek powstaje na nowym osiedlu które jest bardzo dobrze zlokalizowane - do centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żurawia

Przeźmierowo,wielkopolskie

459 000 zł99 m² 4 641,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Przeźmierowie na Os. Ptasim. Przeźmierowo to jedna z Podpoznańskich Miejscowości których nie trzeba reklamować, przyciąga osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

395 000 zł95 m² 4 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Jeśli chcesz mieszkać w przyjemnej okolicy mając P oznań w zasięgu kilku minut to idealnie się składa, że czytasz to ogłoszenie. W Przeźmierowie przy ul. Kwiatowej budujemy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

449 000 zł145 m² 3 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Ładny dom W zabudowie bliźniaczej pod poznaniem okazja! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 145 m2 (powierzchnia użytkowa 120 m2) na działce o powierzchni 130 m2. Cena sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom dla wymagających! Dom do indywidualnej aranżacji, do swobodnego zamieszkiwania dla dwóch rodzin. Proponujemy Państwu atrakcyjny wolnostojący dom 180 m2 na działce 570 m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

780 000 zł460 m² 1 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:960 m²

Nieruchomość, nadaje się doskonale do prowadzenia działalności gospodarczej (handel/usługi) jak i na cele mieszkaniowe. Polecam na sprzedaż dom wolnostojący w Kobylnikach o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

DO sprzedaży nieduży ekonomiczny dom wolnostojący w centrum Przeźmierowa,obrzeże Poznania,dogodny dojazd komunikacją miejską;liczne linie autobusowe. Dom w tej chwili dwurodzinny,dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

780 000 zł460 m² 1 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Przeźmierowo,wielkopolskie

518 000 zł120 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Kupujący nie ponosi kosztów usługi pośrednictwa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Przeźmierowie, zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Przeźmierowo,wielkopolskie

518 000 zł120 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Przeźmierowo,wielkopolskie

518 000 zł120 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Oferta deweloperska, kupujący nie ponosi kosztów usługi pośrednictwa, bez podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wysogotowska

Przeźmierowo,wielkopolskie

649 000 zł156 m² 4 160,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:767 m²

Oferta wstrzymana do września 2017 r. Przeźmierowo, ulica wysogotowska - niewielki I niezwykle wygodny dom wolnostojący Z uroczym ogrodem. * powierzchnia domu: 156 m2 (4 pokoje) * Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

630 000 zł230 m² 2 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:962 m²

Nowa cena domu Z 2 działkami. Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż piękny dom wolnostojący na dużej ogrodzonej działce 962 m2 (2x481 m2) w Przeźmierowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

690 000 zł228 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom w cichej i spokojnej części Przeźmierowa od strony Wysogotowa, budowa rozpoczęta w latach 90-tych , później wprowadzono zmiany w projekcie i dom został rozbudowany, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

630 000 zł230 m² 2 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:962 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

| polecam kupno domu w stanie deweloperskim o pow. 100m 2 w Przeźmierowie koło Poznania, gmina Tarnowo Podgórne ,na działce 350m 2. Dwu kondygnacyjny budynek wolnostojący mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strumykowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Przeźmierowo, bliźniak 130mkw/130mkw, osiedle zamknięte. Polecam do sprzedaży budynek z 2004 roku na osiedlu zamkniętym, wjazd bramą otwieraną pilotem. Budynek z jednej strony łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiosny Ludów

Przeźmierowo,wielkopolskie

400 000 zł184 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:804 m²

Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący z garażem o pow. c.a. 184 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Składowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

459 000 zł124 m² 3 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: połowę bliźniaka położonego na osiedlu domków jednorodzinnych w Przeźmierowie. Jednopiętrowy z poddaszem nieużytkowym. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strumykowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krańcowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:724 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący w Przeźmierowie. Oddalony ok. 12km. od centrum Poznania. Powierzchnia domu 160m2. Położony na działce o powierzchni 724m2. Wykończony w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

680 000 zł210 m² 3 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący wybudowany w 2000r. w Przeźmierowie, 25 minut od centrum Poznania w cichej okolicy, blisko lasu. Na parterze: - wiatrołap, hall, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

740 000 zł220 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:686 m²

*** bez pośredników *** gorąco polecam **** Komfortowy wolnostojący dom o pow. 220 m2 (180 m2 pow. uż.) na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 686 m2 położony na Osiedlu Ptasim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

618 000 zł136 m² 4 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:740 m²

Bezpieczny zakup ta oferta została zweryfikowana przez pośrednika oferta " 3 X 0 zł"- szczegóły Polecam na sprzedaż dom wolno stojący w stylu dworku polskiego, położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji " okazja! bardzo dobra lokalizacja Z szybkim dojazdem do centrum poznania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lipcowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piętro domu w Przeźmierowie w centrum boczna ulica ul.Rynkowej/ Południowej. Kompleksowo wyposażone. Wejscie do mieszkanie korytarzem wspólnym, meble, zabudowa zostaje. Brak dodatkowych opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

310 000 zł115 m² 2 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:55 m²

Sprzedam piętro bliżniaka w centrum Przeźmierowa, blisko Rynkowej. Cicha, spokojna ulica. Blisko sklepy, poczta, pasaż handlowy, banki, szkoła, przedszkole, kościół, przystanki autobusowe, park.