Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Przeźmierowo - Oferty sprzedaży domów

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strumykowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:135 m²

Dom bliźniak o powierzchni użytkowej 90 m2 + użytkowe, ocieplone poddasze z dwoma oknami do zagospodarowania (41 m2). Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy Przeźmierowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 350 000 zł218 m² 6 192,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:827 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący położony w ścisłym centrum Przeźmierowa, gmina Tarnowo Podgórne [ jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gmin w Polce]. Dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 050 000 zł350 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:986 m²

Biuro apc Nieruchomości przedstawia dom na sprzedaż! Ofercie posiadamy ośmiopokojowy dom, będący w gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Do domu prowadzi 4m ślepa droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wysogotowska

Przeźmierowo,wielkopolskie

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Kontakt i prezentacje 7 dni w tygodniu tel.   Promocja cenowa ważna tylko czasowo Obszerniejszych informacji udzielamy wyłącznie telefonicznie, z uwagi na tylko czasową promocję _.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego z częścią usługowo - handlowo- biurową. Cały obiekt po kapitalnej przebudowie w roku 2019. Budynek docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 400 000 zł239 m² 5 857,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 100 000 zł700 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferuję na sprzedaż dom wraz z budynkiem magazynowym o łącznej powierzchni użytkowej 690m2 w Przeźmierowie, blisko trasy nr 92 na Świecko. Dom wybudowany w 1989r i rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

550 000 zł80 m² 5 561 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny dom Z ogródkiem W przystępnej cenie Polecamy dom na kameralnym, zamkniętym osiedlu położonym w atrakcyjnej lokalizacji na zachodniej granicy Poznania. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

599 000 zł96 m² 6 239,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kameralna, rodzinna zabudowa w nowoczesnym stylu, wśród bujnej zieleni, w którą wkomponowano wille miejskie, a w nich 8 dwupoziomowych apartamentów z dużymi ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

599 000 zł96 m² 6 246,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Nowoczesne osiedle doskonale skomunikowane z Centrum Poznania. Szkoły, przedszkola i sklepy w bliskiej odległości. Kompleks osiedlowy składa się z 8 domów w zabudowie szeregowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

610 000 zł96 m² 6 360,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż inwestycja W pięknej okolicy przeźmierowa, 10 min drogi do jeziora kierskiego W okolicy znajdziemy tak naprawdę wszystko czego potrzebujemy: -mniejsze sklepy czy markety /przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

668 000 zł96 m² 6 965,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż inwestycja W pięknej okolicy przeźmierowa, 6 min drogi do jeziora kierskiego termin oddania już W lipcu 2021! W okolicy znajdziemy tak naprawdę wszystko czego potrzebujemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

641 000 zł96 m² 6 677,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

599 000 zł96 m² 6 246,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w Przeźmierowie w zabudowie szeregowej na ulicy Kwiatowej. Dom od dewelopera. Kupujący nie ponoszą kosztów pośrednictwa, brak podatku pcc! Dla kogo? Dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

599 000 zł96 m² 6 246,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Przeźmierowie. Powierzchnia domu 95,9 m2 + 85,0 m2 ogród + dwa miejsca postojowe okazja cenowa! ostatanie wolne domy! brak podatku pcc 2%, brak prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

659 000 zł96 m² 6 864,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szukasz nowego M dla swojej rodziny, gdzie każdy będzie miał swój własny kąt? Nieruchomości z rynku wtórnego, ale która nie będzie wymagała większego wkładu finansowego? W takim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

668 000 zł96 m² 6 965,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż inwestycja W pięknej okolicy przeźmierowa, 6 min drogi do jeziora kierskiego W okolicy znajdziemy tak naprawdę wszystko czego potrzebujemy: -mniejsze sklepy czy markety /przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przeźmierowo,wielkopolskie

659 000 zł96 m² 6 864,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

499 200 zł80 m² 6 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Komfortowe osiedle dla par lub rodzin. Blisko znajduje się duży park ze stawem i placem zabaw, boiska, ośrodki sportu i rekreacji, mniejsze i większe sklepy, restauracje, niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

499 000 zł80 m² 6 253,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Przeźmierowie. Powierzchnia domu 79,80 m2 + 80 m2 ogród + dwa miejsca postojowe super okazja cenowa! tylko jeden dom dostępny W takiej cenie! brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

720 000 zł96 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Super oferta! Bliźniak jak wolnostojący! W niedalekiej okolicy Jeziora Kierskiego. Jest to dom mieszkalny z oddzielną księgą wieczystą i udziałem w gruncie (posesja jest ogrodzona).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przeźmierowo,wielkopolskie

650 000 zł190 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Apc Nieruchomości przedstawiają dom wolnostojący w Przeźmierowie na sprzedaż! Nieruchomość składa sie z obiektu mieszkalnego dwukondygnacyjnego z częściowym podpiwniczeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Budynek został wybudowany w 2012 roku z przeznaczeniem na magazyn-pracownia i funkcję biurowo-mieszkalną. Nieruchomość jest zlokalizowana w Przeźmierowie gmina Tarnowo Podgórne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

499 000 zł80 m² 6 253,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Przeźmierowie. Powierzchnia domu 80 m2 + 80 m2 ogród + dwa miejsca postojowe okazja cenowa! przedsprzedaż inwestycji! tylko jeden dom dostępny W takiej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Przeźmierowie. Powierzchnia domu 80 m2 + 80 m2 ogród + dwa miejsca postojowe okazja cenowa! przedsprzedaż inwestycji! brak podatku pcc 2%, brak prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

589 900 zł96 m² 6 151,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Przeźmierowie. Powierzchnia domu 95,9 m2 + 85,0 m2 ogród + dwa miejsca postojowe okazja cenowa! przedsprzedaż inwestycji! brak podatku pcc 2%, brak prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

980 000 zł360 m² 2 718,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Duży I nowoczesny dom W przeźmierowie na sprzedaż Szukasz dużego, nowoczesnego i komfortowego domu rodzinnego w podpoznańskim Przeźmierowie? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

641 000 zł96 m² 6 677,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Przeźmierowie. Powierzchnia domu 96 m2 + 220 m2 ogród + dwa miejsca postojowe okazja cenowa! przedsprzedaż inwestycji! brak podatku pcc 2%, brak prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

499 200 zł80 m² 6 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję znajdującą się w Przeźmierowie. 8 dwupoziomowych lokali z dużymi ogródkami i przynależnymi miejscami postojowymi. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

450 000 zł96 m² 4 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny dom Z ogródkiem W przystępnej cenie - dom na zamkniętym, kameralnym osiedlu - 96m2 idealnie zaplanowanej przestrzeni do wygodnego życia - 3 sypialnie, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

444 700 zł96 m² 4 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Przeźmierowo,wielkopolskie

2 500 000 zł330 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 515 m²

Na sprzedaż nietypowa nieruchomość w Przeźmierowie. Idealna na rezydencje dla wielopokoleniowej rodziny. Dwa parterowe domy stykające się częściami gospodarczymi. Część rezydencjonalna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

444 900 zł96 m² 4 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

445 000 zł96 m² 4 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

444 900 zł96 m² 4 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

429 900 zł96 m² 4 478 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

995 000 zł700 m² 1 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Oferuję na sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej /2 segmenty/ wraz z magazynem o łącznej powierzchni 700m2 w Przeźmierowie, blisko trasy nr 92 na Świecko. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

470 000 zł84 m² 5 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

- atrakcyjne położenie, wszędzie blisko! - spokojna okolica i doskonała infrastruktura - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - 3 sypialnie, łazienka i dodatkowa toaleta na parterze - miejsce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij