Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Morelowa

Morelowa, Przeźmierowo, wielkopolskie

  • 899 000 zł
  • 107,30 m²
  • 8 378,38 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Konieczny

Skontaktuj się

Dom, ul. Morelowa

Morelowa, Przeźmierowo, wielkopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

899 000 zł

107,30 m²

8 378,38 zł/m²

Dom, ul. Morelowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

899 000 zł 107,30 m² 8 378,38 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
257 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

257 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 899 000 zł (8 378,38 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Przeźmierowo)
  • Dostępny: maj 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 107,30 m² (100,58 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  • Działka: 257 m²
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PRZEŹMIEROWO PARK | nowoczesne domy z ogrodem pod Poznaniem

Nowoczesna architektura. Kameralny klimat. Komfort życia blisko miasta.

Przedstawiamy Przeźmierowo Park - wyjątkową inwestycję stworzoną z myślą o osobach, które szukają czegoś więcej niż standardowego domu. To kameralne osiedle zaledwie 8 nowoczesnych lokali w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Poznaniem. (...)

Agent

Marcin Konieczny

573 898...

573 898 103

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

573 898...

573 898 103

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt